CASD  
   
 
Sbor CASD Mladá Boleslav FAQ
(Často kladené otázky)Kategorie: Hlavní -> Jak se zaregistrovat na našem webu?

Otázky
·  Co když zapomenu svoje heslo nebo si ho chci změnit?
·  Co to je registrace na našem webu?
·  Jak se můžu přihlásit do Seznamky a stát se jejím členem?
·  Jak se registrovat?
·  Jaký je rozdíl mezi registrací a přihlášením?
·  Je nutné se stát členem Seznamky, když si chci prohlížet inzeráty?
·  Kdo je "Pozorovatel"?
·  Proč se registrovat do webu CASD MB?

Odpovědi
·  Co když zapomenu svoje heslo nebo si ho chci změnit?

Není nutné panikařit. Jednoduše stačí znovu kliknout na odkaz "Registrace" a poté na odkaz "Zapoměl(a) jste heslo?". Vepíšete svoje přihlašovací jméno a kliknete na tlačítko "Poslat heslo". Na e-mailovou adresu, kterou jste zadal(a) při přihlašování, dostanete potvrzovací kód. Znovu zadáte svoje přihlašovací jméno a potvrzovací kód a dostanete nové heslo.

[ Zpět nahoru ]

·  Co to je registrace na našem webu?

Registrace na webu CASD MB znamená, že návštěvník, do té doby anonymní, si založí na webu svůj vlastní účet. K tomu musí vyplnit formulář se základními údaji o své osobě. Tyto údaje jsou naprosto důvěrné a nezveřejňují se třetím osobám. Návštěvník si zvolí svojí vlastní přezdívku - přihlašovací jméno, a heslo. Pod přezdívkou se bude případně na webu prezentovat ostatním uživatelům webu.

[ Zpět nahoru ]

·  Jak se můžu přihlásit do Seznamky a stát se jejím členem?

Seznamka je jedna ze služeb systému webu CASD MB, pro jejíž plné využívání musíte být zaregistrovaným členem webu. Musíte mít svůj účet. Takže se musíte zaregistrovat jako člen webu, abyste měl(a) svoje vlastní přihlašovací jméno a heslo. Těmi se přihlásíte a poté se můžete přihlásit do Seznamky.

Do Seznamky se přihlašuje tak, že uživatel zadá svůj vlastní inzerát - profil. Protože se dívá do odkrytých karet ostatních uživatelů, vyžaduje se po něm, aby ty svoje také trochu odkryl - nikdy ne více, než chce. Takže do inzerátu je dle tiskového zákona nutno vepsat jméno a adresu, ale na webu se bude zobrazovat pouze přihlašovací jméno (přezdívka, kterou uživatel zadal při zakládání účtu), věk a další údaje, které NEUMOŽNÍ identifikaci uživatele návštěvníky webu, tak jak to u Seznamky má být. POZOR! Administrátor kontroluje inzeráty a profily. To je bezpodmínečně nutné, abychom se vyhnuli kupř. zveřejňování obscénností a nemravných návrhů. Zároveň se administrátor zavazuje v žádném případě nezveřejňovat komukoli důvěrné údaje profilů.

[ Zpět nahoru ]

·  Jak se registrovat?

Registrace na webu CASD MB je zdarma a jednoduchá. Stačí kliknout na odkaz "Založte si účet" nebo "Registrace", poté se objeví jednoduchý formulář s políčky pro zadání uživatelského jména a hesla. Pokud si uživatel chce založit nový účet, nevpisuje žádné jméno ani heslo, ale klikne na odkaz "Registrace nového uživatele" a vyplní formulář. Údaje jsou samozřejmě důvěrné. Uživatel si vybere jméno (přezdívku), pod kterým se bude prezentovat na webu, a heslo.

[ Zpět nahoru ]

·  Jaký je rozdíl mezi registrací a přihlášením?

REGISTRACE znamená vytvoření Vašeho vlastního uživatelské účtu. Zvolíte si při ní svoje uživatelské jméno a heslo. A když už máte svoje uživatelské jméno a heslo, můžete se PŘIHLÁSIT. Čili registrace je jednorázová záležitost, zatímco přihlášení se děje opakovaně - kdykoli chcete, aby Vás systém "poznal" a nabídl Vám svoje užší služby.

[ Zpět nahoru ]

·  Je nutné se stát členem Seznamky, když si chci prohlížet inzeráty?

To záleží na tom, které služby chcete využívat. Jako anonymní návštěvník Seznamky nebo jako registrovaný, ale nepřihlášený uživatel webu se můžete podívat pouze na základní údaje: např. hledáte partnerku od 18 do 25 let, takže zadáte číselné údaje a potvrdíte vyhledávání. Poté se Vám zobrazí přezdívka, věk a pohlaví inzerentů.
Pokud si chcete prohlížet inzeráty tak, abyste viděl(a) podrobnější údaje, které inzerent zadal (např. několik poznámek o fyzickém vzhledu, o rodinném stavu, o zálibách...), musíte se stát členem Seznamky, tzn. zadat svůj vlastní inzerát - profil.

[ Zpět nahoru ]

·  Kdo je "Pozorovatel"?

Pozorovatel je právě takový uživatel Seznamky, který by si rád prohlížel inzeráty, které v ní jsou, ale zatím si chce pouze prohlížet - nechce být zatím kontaktován, ale chce případně kontaktovat. Tento záměr dává najevo právě tím, že do rubriky "Účel seznámení" vepisuje označení "Pozorovatel".

[ Zpět nahoru ]

·  Proč se registrovat do webu CASD MB?

Webová stránka Církve adventistů s. d. v Mladé Boleslavi je v podstatě rozsáhlý portál. Tak jaké mnohé další portály nabízí širokou škálu služeb. Je možné se přihlásit k odběru novinek, je možné hlasovat, je možné posílat příspěvky a články, je možné se přihlásit do Seznamky. Ovšem mnohé z těchto služeb jsou určeny pouze pro zaregistrované členy - registrovaní členové jsou v kontaktu s administrátorem a mohou využívat právě těch služeb, které jsou pro anonymní návštěvníky nepřístupné.

[ Zpět nahoru ] 
 
Hlavní stránka  |  Historie sboru  |  Zprávy  |  Seznamka  |  Kalendář akcí  |  Fotogalerie  |  Odkazy  |  Stahujte  |  Váš osobní účet  |  FAQ  |  Kontakty

www.mb.casd.cz, stránka sboru Církve adventistů sedmého dne, sborový dům CASD, Dukelská č. 1443 - Mladá Boleslav.
Design: M. Steinertová, systém: R. Steinert, redakce: P.Přibyl. Copyright 1999-2008 Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund