CASD  
   
 

Výroční shromáždění o.s. Život a zdraví

Autor: Steinert - Friday, 15.12. 2000 - 00:00:00
Téma: Zdraví
ATS

nám napsal(a): V Brně proběhlo v neděli 10. prosince výroční shromáždění členů občanského sdružení Život a zdraví, které se zabývalo úpravou stanov a volbou nového výkonného výboru.

?Naše angažovanost v oblasti prevence zdraví a propagace zdravého životního stylu není dána poplatností současným moderním trendům,? řekl nově zvolený tajemník sdružení Aleš Zástěra. ?Chceme celé naší společnosti představovat vyvážený pohled na všechny oblasti životního stylu tělesnou, duševní i duchovní.? Dosavadní předsedkyně občanského sdružení MUDr. Jana Krynská, primářka plicního oddělení Baťovy nemocnice ve Zlíně, uvedla ve své výroční zprávě: ?Občanské sdružení dosáhlo největších úspěchů v práci v oblasti prevenci závislostí, a to jak primární, sekundární i terciální. Mezi nejúspěšnější projekty patřil tzv. peer program Mladí mladým, projekt odvykání kouření Konečně volný i aktivity klubu Anonymních alkoholiků.? Shromáždění členů přijalo základní teze úprav stanov sdružení. Mezi nejdůležitější odsouhlasené změny patří zavedení členských příspěvků, zpřesnění pravidel pro práci místních poboček a zásady pro jednání shromáždění členů. Definitivní podoba stanov by měla být přijata na mimořádném shromáždění členů v dubnu 2001. Během zasedání byl také zvolen nový výkonný výbor, v jehož čele zůstává předsedkyně MUDr. Jana Krynská, novým tajemníkem se stal Aleš Zástěra. Občanské sdružení Život a zdraví založili členové Církve adventistů sedmého dne jako organizaci, která by jim umožňovala angažovat se v osvětové práci v oblasti zdravého životního stylu. Sdružení deklaruje svoji připravenost spolupracovat s každým, kdo je ochoten podílet se na propagaci zdravého životního stylu a ve své činnosti nevyužívá neověřené a neseriózní metody.

 
Související odkazy

· Více o tématu Zdraví
· Další články od autora steinert


Nejčtenější článek na téma Zdraví:
Výroční shromáždění o.s. Život a zdraví

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti


 Vytisknout článek Vytisknout článek

 
 
Hlavní stránka  |  Historie sboru  |  Zprávy  |  Seznamka  |  Kalendář akcí  |  Fotogalerie  |  Odkazy  |  Stahujte  |  Váš osobní účet  |  FAQ  |  Kontakty

www.mb.casd.cz, stránka sboru Církve adventistů sedmého dne, sborový dům CASD, Dukelská č. 1443 - Mladá Boleslav.
Design: M. Steinertová, systém: R. Steinert, redakce: P.Přibyl. Copyright 1999-2008 Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund